O nas

Śmierć to takie wydarzenie w życiu rodziny, które sprawia, że życie ulega na pewien czas radykalnemu przeorganizowaniu. Dotkliwy ból po stracie Bliskiej Osoby skłania przede wszystkim do opłakiwania Zmarłego, ale nie można zapomnieć, że jest to także czas organizacji stosownej ceremonii pogrzebowej i – co za tym idzie – załatwiania rozmaitych formalności urzędowych.

Nasz Dom pogrzebowy w Lublińcu, który od ponad 30 lat świadczy usługi pogrzebowe, to nie tylko najlepszy wybór, by móc przeżywać żałobę w spokoju. To przede wszystkim wszechstronne wsparcie, pomoc i towarzyszenie rodzinom w ostatniej drodze ich Zmarłego. Ta bliskość jest dyskretna, ale uważna – tak, jak w prawdziwym domu.

Kompleksowe usługi pogrzebowe, które oferuje Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb, obejmują wszystkie formalności, które należy załatwić w szpitalu lub urzędzie stanu cywilnego, a także logistyczne i praktyczne przygotowanie pochówku. To spore wyzwanie, któremu sprostać mogą jedynie profesjonaliści. Ponad 30 lat naszej obecności i pracy w branży pogrzebowej jest samo w sobie rekomendacją. Z tego właśnie względu warto wybrać nasz dom pogrzebowy, oferujący pełen wachlarz usług wysokiej klasy usługi pogrzebowe są wykonywane w fachowy i solidny sposób.

Czym wyróżnia się Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb?

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb powstał w Lublińcu na początku lat dziewięćdziesiątych. Dwudziestopięcioletnie doświadczenie sprawia, że firma jest symbolem uczciwości i rzetelnego podejścia do obowiązków.

Nasza firma jest liderem branży pogrzebowej na terenie województwa śląskiego. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie sprawdzona i zaufana kadra pracowników. Osoby zatrudnione w Zakładzie Pogrzebowym Andrzej Głomb to profesjonaliści, posiadający szeroką wiedzę, co pozwala im wyręczać naszych Klientów w sprawnym załatwianiu spraw formalnych. Warto pamiętać, że dokonujemy ustaleń nie tylko w naszym biurze – pracownicy Domu Pogrzebowego mogą dojechać do Klienta w celu omówienia ceremonii.

Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego w Lublińcu także doskonale znają ceremoniał zarówno pogrzebów świeckich, jak i kościelnych. Dzięki temu każda Rodzina może mieć pewność, że uroczystość przebiegnie dokładnie według oczekiwań, a Zmarły zostanie pochowany według ostatniej woli.

Pogrzeby, które organizujemy, mają charakter nie tylko tradycyjny – czyli z trumną. Na życzenie Klienta organizowana jest kremacja zmarłego. Doświadczenie i dobre praktyki, które stosujemy sprawiają, że pogrzeb – niezależnie od jego formy – staje się nie tylko realizacją formalności, ale nade wszystko uroczystością pozwalającą oddać szacunek zmarłej osobie.

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb pełni całodobowy dyżur. Pod całodobowym numerem telefonu nie tylko mogą Państwo otrzymać niezbędne informacje o przygotowaniu pogrzebu, ale także zlecić nam usługę przewozu Zmarłych – tak na terenie Polski, jak i poza jej granicami.

Krajowy i międzynarodowy transport zmarłych daje możliwość sprowadzenia ciała z każdego miejsca na ziemi. Nasz zakład pogrzebowy w Lublińcu zajmuje się wszelkimi formalnościami z tym związanymi, jak i dba o sprawne wykonanie samej usługi.